• Al meer dan 80 jaar dé buigspecialist

Ons team

Ons bedrijf wordt gevormd door verschillende afdelingen bestaand uit capabele productiemedewerkers. Samen zetten wij ons dagelijks in voor de fabricage van hoogwaardige, buisvormige onderdelen voor klanten in vele verschillende industrieën.

Ons team staat voor u klaar om uw aanvragen te beoordelen, onduidelijkheden te verhelderen, een vlotte productie te verzorgen of eventuele problemen op te lossen.


Govert Philippe

Govert Philippe

Bestuurder en
Hoofd Productie
072-751 38 08
g.philippe@buigstaal.nl

Nando Servais

Nando Servais

Medebestuurder en
Hoofd Marketing
072-751 38 13
n.servais@buigstaal.nl

Marco Appel

Marco Appel

Commercieel Manager
072 – 751 38 01
m.appel@buigstaal.nl

Matthijs Vredeling

Matthijs Vredeling

Hoofd Werkvoorbereiding
072- 751 38 11
m.vredeling@buigstaal.nl

Rob Pronk

Rob Pronk

Kwaliteitsmanager
072- 751 38 09
r.pronk@buigstaal.nl

Wil Molenaar

Wil Molenaar

Productieleider
072-751 38 06
w.molenaar@buigstaal.nl

Marjorie van der Heijden

Marjorie van der Heijden

Finance
072-751 38 00
m.vanderheijden@buigstaal.nl